Login:  << Přístup do ExtraNetu
Heslo:  Zapomenuté heslo »

Profil společnosti

Společnost HTH system s.r.o. vznikla jako ryze česká firma v září roku 2004. Základní filozofií firmy je poskytovat zákazníkům komplexní služby v oblasti IT od projektové dokumentace, přes vybudování strukturované kabeláže (LAN, WAN, TEL, EZS), dodávky počítačových sestav, serverů a notebooků, až po instalaci a správu síťových operačních systémů a aplikací. Díky využití dlouholetých zkušeností zakládajících členů se podařilo během krátké doby existence firmy obstát při prvních velkých zakázkách významných zákazníků.

Naše firma pomáhá svým zákazníkům s výběrem vhodného řešení jejich specifických potřeb. Cílem je dodávat ucelené řešení hardware i software včetně kvalitního servisního zajištění a následných služeb. Významnou součástí našich služeb je realizace počítačových sítí. Firma disponuje vlastní technologií pro proměřování strukturované kabeláže a technologií pro svařování optických vláken pro páteřní strukturu. Na základě zjištění aktuálního stavu IT technologií u zákazníka navrhujeme optimální řešení pro obnovu a případné rozšíření počítačové sítě včetně aktivních prvků.

Specializací firmy HTH system s.r.o. jsou dodávky značkové výpočetní techniky. Úzká spolupráce se světovou jedničkou ve výrobě LCD panelů značky EIZO vyústila v certifikaci opravňující užívat označení „PC EIZO SESTAVA“. Tato certifikace nás již sama o sobě zavazuje k výrobě počítačových sestav té nejvyšší kvality. Základním kamenem je použití kvalitních značkových komponent tj. základních desek, procesorů a v případě serverů i celých skříní značky Intel®. Námi postavené servery a terminálové sestavy jsou využívány v nepřetržitých provozech a dohledových systémech. Díky neustálému sledování trendů vývoje v oboru IT a využitím nových technologií a zkušeností dosahují naše počítačové sestavy a servery stále vyšší technické úrovně a stability.

Významným oborem naší společnosti jsou také realizace dodávek grafických systémů pro zpracování videa, jeho následnou archivaci na velkokapacitní disková pole s vysokou datovou propustností. Samostatnou kapitolou v nabízených službách je budování bezdrátových připojení. Pro krátkodobé připojování k internetu (tzv. HotSpot) nabízíme dodávku uceleného řešení na klíč. Tato technologie se stále více využívá u rekreačních objektů, hotelových zařízení a rychlých občerstvení. V oblasti dodávek notebooků a tiskových řešení se zaměřujeme na špičkové výrobky značky Hewlett-Packard.

Již nyní se můžeme pochlubit technickým zajištěním výstavního stánku společnosti ČESKÝ TELECOM, a.s. na počítačové výstavě INVEX 2004. Výstavní stánek jsme řešili od návrhu strukturované kabeláže, její samotnou realizaci, až po kompletní oživení výpočetní techniky včetně servisního dohledu po celou dobu akce. Použity zde byly naše výkonné počítačové sestavy „PC EIZO Profi“.

O schopnostech firmy HTH system s.r.o. vypovídá i úspěšné zvládnutí akce Asset Reduction II pro ČESKÝ TELECOM, a.s. Cílem akce bylo zajištění a zorganizování redislokace, následné identifikace, otestování a odprodeje cca 7.500 zařízení výpočetní a kancelářské techniky po celé České republice.

Mladý, rozšiřující se tým naší společnosti je předpokladem dalšího rozvoje nabízených služeb.

Stáhněte si aplikaci HTH vzdálená plocha
⇒ Aktuality

Již 14x na KVIFF / MFF KV

Letos již po 14. technicky zajišťujeme běh Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Dodaný HW, virtualizační infrastruktura i naše technická podpora obstály v minulých ročnících na výbornou. Za naše služby jsme kromě finanční odměny dostali i děkovný dopis od p. Bartošky - prezidenta festivalu. více »

Pěkný vtip

Wikipedia: Já vím všechno! Google: Já najdu všechno! Facebook: Já znám všechny! Internet: Beze mne jste v pr... Elektřina: No, tak se uklidníme, jo!!!

Aktuality